חנות נעלי כלה ארו משנת 1931

אברהם ופסיה רוטמן מייסדי וחלוצי הדרך של נעלי ארו התחילו את דרכם בסנדלריה הקטנה ברחוב דיזנגוף 118, תל אביב. את נעלי הכלה הראשונות תפרו במו ידם למשפחה והסביבה הקרובה אך במהירה כמו אש בשדה קוצים התפשטה השמועה שגרמה לחנות להפוך להיות מוקד עליה לרגל של כל כלה בישראל.

אברהם היה שואב את ההשראה לעיצוב הנעליים היישר מבירת האופנה מילאנו. שכן טרם הגעתם לישראל עצרו בה לשנה וחיו ברובע היהודי במילאנו. את אהבתו לנעליים גילה אברהם באותה שנה כאשר עבד במפעל קטן אשר היה מייצר נעלי נשים. כבר אז סומן כהבטחה בתחום עיצוב נעלי הכלה.

נוחות כמו שמגיע לך!

חנות נעלי כלה ארו
נעלי כלה ארו - המייסד אברהם רוטמן
חנות נעלי כלה ארו - המייסדים
פסיה רוטמן המייסדת נעלי ארו

חנות נעלי כלה ארו - שנות ה-50

ילד הפלא יעקב רוטמן בנם הבכור של אברהם ופסיה זכה מהר לכינוי "האומן שנולד עם נעל ביד" המשיך ופיתח את העסק אל מחוץ לגבולות ישראל והיה מהמעצבים החלוצים הראשונים שעיצבו נעלי כלה באיטליה. משהעסק הלך וגדל לממדים עצומים הצטרף הכח הנשי מרגלית אישתו של יעקב ויחד המשיכו והרחיבו את האימפריה.

היה ניתן ממש להבחין בחותם העיצוב של יעקב בדגמי נעלי הכלה וערב. נעליים יתאפיינו בשילובי אקססוריז יחודיים שניבנו במיוחד בעיצובו. עד היום ישנם סיפורי גאווה על סנדל הדגל בן האצבע עם השרשרת. כן יש ממש סבתות שמגיעות עם הנכדות לחנות ומספרות על אותו סנדל.

חנות נעלי כלה ארו -"האומן שנולד עם נעל ביד" - יעקוב רוטמן
נעלי כלה ארו -"האומן שנולד עם נעל ביד" - יעקב רוטמן
מרגלית רוטמן אישתו של עעקב רוטמן- נעלי ארו

שירות כי מגיע לך!

נעלי ארו - שנות ה-70 ועד היום ולתמיד

חנות נעלי כלה ארו - יאיר חלמיש, דור רביעי
יאיר חלמיש בנם של אברהם ואריאלה חלמיש, דור רביעי בנעלי כלה ארו

אריאלה חלמיש ביתם הבכורה של אברהם ומרגלית רוטמן ירשה ולמדה את כל הידע המקצועי מהוריה. היה ניתן להבחין בשינוי סגנון העיצוב בין הדורות, אריאלה התאפיינה בעיצוב וינטג' עם קריצה למודרני. לאחר שנישאה לבעלה האהוב לקח אברהם את המושכות העסקיות לידיים ובשילוב מוחות הצמיחו את העסק לאימפריה של ממש.

יאיר חלמיש בן הזקונים של אברהם ואריאלה השתלב בעסק בשנות ה-20 לחייו. מיד עם כניסתו היה ניתן לראות את החדשנות המחשבתית והיצירתית גם בתחום העסקי וגם בתחום העיצובי. תוך מתן דגש ופיתוח של מחלקת שירות הלקוחות ועולם הדיגיטל אשר חרט על דגלו את המצויינות בשירות לקוחות ובאיכות המוצר. מה שמיקם את נעלי ארו כיום בחוד החנית בתחום נעלי הכלה בישראל.

יחס אישי
כי מגיע לך!

חנות נעלי כלה ארו -אברהם ואריאלה חלמיש, דור שלישי
אברהם ואריאלה חלמיש - דור שלישי בנעלי ארו

יש לך שאלה? השאירי פרטים נחזור אליך ממש מהר 🙂

0
  0
  סל קניות
  סל הקניות שלך ריקחזרה לחנות
  Open chat
  💬 צריכה עזרה?
  Bridal Shoes
  היי 👋
  איך אני יכול לעזור?